Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У минулому році в Україні зафіксували 90 випадків фізичної сили до журналістів

  • Розсилка
  Сергій Томіленко: Рівень фізичної агресії щодо журналістів в Україні є неприпустимо високим - У минулому році в Україні зафіксували 90 випадків фізичної сили до журналістів
  Сергій Томіленко: Рівень фізичної агресії щодо журналістів в Україні є неприпустимо високим

  Найбільше медійники потерпають у Києві

  У 2017 році в Україні зафіксовано 90 випадків застосування фізичної сили до представників ЗМІ. Про це повідомила Національна спілка журналістів.

  «Національна спілка журналістів України торік зафіксувала 90 випадків фізичної агресії щодо працівників ЗМІ», - зазначили в НСЖУ.

  Зазначається, що найбільше інцидентів сталося у червні - 12, у вересні - 11. У травні та липні 2017 року сталося по 10 випадків застосування фізичної сили до представників ЗМІ.

  «Серед регіонів, де медійники потерпають найбільше, у лідерах – Київ і Київська область – 29 інцидентів, Одеська область – 10, Донецька і Миколаївська – по 6, Житомирська – 5 інцидентів», - додали в НСЖУ.

  Повідомляється, що у 14 випадках нападниками були чиновники, посадовці або депутати, у 8 – правоохоронці. Три інциденти сталися із застосуванням зброї.

  «Переважно від фізичної агресії потерпають чоловіки – 66 випадків, але дістається й жінкам – 24 випадки», - підкреслили в НСЖУ.

  Рівень фізичної агресії щодо журналістів в Україні є неприпустимо високим, вважає голова НСЖУ Сергій Томіленко.

  «І в Києві, і в регіонах напади на журналістів залишаються безкарними і провокують нову агресію. Тому НСЖУ послідовна у своїх вимогах: перші особи правоохоронних відомств мають публічно прозвітувати про стан розслідувань злочинів проти журналістів, про зусилля для реального покарання нападників. А майданчиком для такого звіту має бути парламентська трибуна, адже медіаспільнота й далі вимагає проведення парламентських слухань саме з фізичної безпеки журналістів», - наголосив він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ