рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна вийшла ще з однієї угоди у рамках СНД

  • Розсилка
  У травні 2018 року попередній президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про вихід України з договорів СНД - Україна вийшла ще з однієї угоди у рамках СНД
  У травні 2018 року попередній президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про вихід України з договорів СНД

  Уряд підтримав проект указу президента про вихід з угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав - учасниць СНД

  Кабінет міністрів України на засіданні 15 січня ухвалив рішення про вихід з ще одного договору в рамках Співдружності незалежних держав (СНД). Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

  Зокрема, уряд підтримав проект указу президента про вихід з угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав - учасниць СНД. Цей крок забезпечить скорочення зобов'язань України в рамках СНД і буде сприяти захисту національних інтересів.

  Нагадаємо, в листопаді 2019 президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з угоди про заходи щодо забезпечення поліпшення розрахунків між господарськими організаціями країн СНД.

  У травні 2018 року попередній президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про вихід України з договорів СНД. У серпні того ж року стало відомо про закриття представництва України, а в грудні почала вихід зі структур СНД Служба зовнішньої розвідки.

  Крім того, з 1 квітня 2019 року перестав діяти договір про дружбу з Російською Федерацією.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ