рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні з’явилася нова Конституція (фото)

  • Розсилка
  Це видання Конституції України з ілюстраціями, веселими діалогами і коментарями - В Україні з’явилася нова Конституція (фото)
  Це видання Конституції України з ілюстраціями, веселими діалогами і коментарями
  Фото Офісу президента у Facebook

  Діти вже з малих років повинні знати про свої права і основи демократичної держави

  Сьогодні Україна відзначає День Конституції. Але тепер свої права будуть знати не тільки дорослі, а й маленькі українці – для дітей видали «Просту Конституцію».

  Про це повідомляє Офіс президента в Facebook.

  «Рік тому президент Володимир Зеленський підтримав чудову ідею – створити Конституцію України для наймолодших. І ось результат – «Проста Конституція». Дуже важливо, щоб діти з дитинства в простій і привабливій для них формі вивчали основи демократичної держави і знали свої права», – йдеться в повідомленні.

  В ОПУ повідомили, що реалізувало цей проєкт видавництво Osnovy Publishing. Там зазначили, що це видання Конституції України з ілюстраціями, веселими діалогами і коментарями. Його не робили сухим офіційним документом, а зробили яскравим і барвистим, тому діти не зможуть відірвати від нього очей. «Просту Конституцію» діти гортатимуть, розглядатимуть ілюстрації, думатимуть над текстами і потім зрозуміють правила, за якими живе наша держава.  «Проєкт підтримав Офіс президента України, який поширюватиме видання в школи і бібліотеки України, щоб діти з дитинства розуміли, як і чому Конституція впливає на наше життя», – підкреслили у видавництві.

  Нагадаємо, День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.

  Читайте також:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ