Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Фонд гарантування здійснює виплати вкладникам двох банків-банкрутів

  • Розсилка
  Фонд гарантування здійснює виплати вкладникам двох банків-банкрутів

  Фонд відшкодовує кошти вкладникам Меліор Банку і Прайм-банку

  З 9 жовтня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює відшкодування коштів вкладникам Меліор Банку і Прайм-банку.

  Про це повідомляється на сайті Фонду.

  У повідомленні говориться, що Фонд здійснює виплати за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення і за договорами банківського рахунку, включаючи карткові рахунки, в межах 200 тисяч гривень засобами автоматизованої системи виплат Фонду.

  Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу. Фізичні особи – резиденти додатково пред’являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім осіб, у паспорті яких контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків або територіальними підрозділами Державної міграційної служби України внесено дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків / внесено запис про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків в електронному безконтактному носії або на паспорті проставлено слово відмова).

  Нагадаємо, Міністерство фінансів може перенести борги Фонду гарантування вкладів фізосіб на колишніх керівників збанкрутілих банків.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ