КНР надасть $7 млрд на проекти з Україною

  Китай підтримає Україну, зокрема, у розвитку енергетики та енергоефективності
  Китайська народна республіка планує виділити для співпраці з Україною $7 мільярдів. Про це повідомляє прес-центр Міністерства економічного розвитку. Відповідний документ підписали віце-прем'єр КНР Ма Кай та міністр економіного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Кошти підуть на співпрацю у галузі енергетики та енергоефективності, торгівлі,
  • 5 Грудня, 2017, 16:05
  • Розсилка

  Китай підтримає Україну, зокрема, у розвитку енергетики та енергоефективності

  Китайська народна республіка планує виділити для співпраці з Україною $7 мільярдів. Про це повідомляє прес-центр Міністерства економічного розвитку.

  Відповідний документ підписали віце-прем'єр КНР Ма Кай та міністр економіного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

  Кошти підуть на співпрацю у галузі енергетики та енергоефективності, торгівлі, агропромисловому комплексі, транспорту та інфраструктури, науки та інших.

  «Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд., і навіть більше, якщо будуть успішні проекти. Але треба виходити з потреб ринку, які слід акуратно оцінювати і спрямовувати спільні зусилля у ті сфери, де буде найкращий ефект і результат», - зазначив Ма Кай.

  Також під час зустрічі підписали план дій щодо реалізації ініціативи «Економічного пояса Великого шовкового шляху» і «Морського шовкового шляху». Саме цей проект, за словами Кубіва, є об'єднуючим ланцюгом, який дозволить країнам досягти інноваційності та якісно нової взаємодії.

  Раніше повідомлялося, що Україна і Китай узгодили план дій щодо економічної співпраці

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ