Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінфін США повідомив Конгрес про дострокове закінчення готівки

  • Розсилка
  Американський мінфін - Мінфін США повідомив Конгрес про дострокове закінчення готівки
  Американський мінфін

  У США має місце сценарій, в якому готівка закінчиться на початку вересня, до того, як Конгрес збереться знову

  Міністр фінансів США Стівен Мнучин звернувся з офіційним листом до спікера Палати представників США, у якому попередив, що американський уряд ризикує вичерпати готівку раніше ніж очікувалося і просить дозволити нові запозичення.

  Глава мінфіну надіслав листа в Конгрес у п'ятницю, повідомив центральний американський телеканал CNN.

  «Ґрунтуючись на оновлених прогнозах, має місце сценарій, в якому готівка закінчиться на початку вересня, до того, як Конгрес збереться знову (після літніх канікул – ред.)», - зауважив міністр фінансів у офіційному листі.

  Федеральний уряд не має можливості позичати гроші з березня, коли набули чинності встановлені Конгресом ліміти. Міністерство фінансів США, яке констатує зростаючий дефіцит грошей через ініціативу президента 2017-го року частково знизити податки, тоді наголошувало, що має достатньо фінансів, щоби уникнути загрози.      

  У зв'язку з останнім розвитком подій, Мнучин звернувся до Конгресу з проханням провести голосування, щоб дозволити нові запозичення ще до початку парламентських канікул у серпні.

  З цією метою спікер Пелосі й міністр Мнучин уже обговорювали можливість початку цього процесу якомога скоріше в Конгресі США.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ