рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Пенсійний фонд запровадив «Електронну трудову книжку»

  • Розсилка
  Пенсійний фонд запровадив «Електронну трудову книжку»

  У книжці міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року

  Пенсійний фонд України створив новий сервіс на веб-порталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність, – «Електронна трудова книжка». Про це повідомляє прес-служба ПФУ.


  80340417_2516429541818523_8791063100108308480_o_01

  Як зазначається в повідомленні, у «Електронній трудовій книжці» інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

  Для громадян – це сервіс, який дозволяє дізнаватись детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

  Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Наразі, Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

  Для того, щоб скористатись послугою, слід зареєструватись на веб-порталі Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів готується скасувати паперові трудові книжки, замінивши їх цифровими аналогами. В електронних реєстрах, крім інформації про трудовий стаж, стануть вказувати, наприклад, дані про громадянство, кількість поїздок за кордон і всіх родичів.

  Як повідомлялося, на сайті Пенсійного фонду вже можна «оформити» електронну трудову книжку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ