рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  SkyUp призупиняє чартерні рейси до Китаю у зв'язку з коронавірусом

  • Розсилка
  Туристи, які вже придбали й оплатили тури на острів Хайнань, у найближчі тижні мають право на повернення вартості туру, - SkyUp - SkyUp призупиняє чартерні рейси до Китаю у зв'язку з коронавірусом
  Туристи, які вже придбали й оплатили тури на острів Хайнань, у найближчі тижні мають право на повернення вартості туру, - SkyUp

  Компанія призупиняє льотну програму до Китаю на період з 3 лютого по 28 березня

  Авіакомпанія SkyUp, що виконує чартерні рейси для туроператора JoinUp, призупиняє льотну програму до Китаю на період з 3 лютого по 28 березня у зв'язку з коронавірусом.

  Туроператор повертає своїх туристів із китайського острова Хайнань 29 січня і 1 лютого, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

  «Від самого початку ми уважно стежимо за розвитком ситуації з коронавірусом, що спалахнув у Китаї. Незважаючи на те, що Всесвітня організація охорони здоров'я наразі не розцінює цей спалах як надзвичайну ситуацію світового масштабу, а Міністерство охорони здоров'я України та Державіаслужба не рекомендують припиняти сполучення між країнами, ми ухвалили рішення призупинити польотну програму до Китаю на період з 3 лютого по 28 березня. Безпека наших туристів має для нас найвищий пріоритет», - повідомили в авіакомпанії.

  Туристи, які вже придбали й оплатили тури на острів Хайнань, у найближчі тижні мають право на повернення вартості туру.

  Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я України оголосило, що з неділі, 26 січня, в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київська обл.) розпочнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах із Китаю, підготовлені фахівці та обладнання.

  ТОВ «Авіакомпанія SkyUp»  зареєстроване в Києві в червні 2016 року. Засновником є ТОВ «ACS-Україна» Тетяни та Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp!

  Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами «Скайап» є Олександр (50%) і Юрій (50%) Альби.

  Флот авіакомпанії складається з десяти літаків: двох Boeing 737-900 ER, шести Boeing 737-800 і двох Boeing 737-700.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ