Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сто найбільших платників податків України. Свіжий рейтинг ДФС (Список)

  економіка
  • ГЛАВКОМ
  • Розсилка
  Сто найбільших платників податків України. Свіжий рейтинг ДФС (Список)

  Скільки податків сплатили найбільші компанії України 2017 року

  Державна фіскальна служба оприлюднила ТОП-100 найбільших платників податків станом на початок 2018 року.

  Компаніями, які увійшли до першої сотні платників податків, до бюджетів усіх рівнів сплачено 639,2 млрд грн – це 44% усіх сплачених податків в Україні. Про це повідомляє видання «Вісник. Рейтинг». За даними Державної фіскальної служби, до п’ятірки лідерів увійшли ПАТ «Укргазвидобування», ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки», ПрАТ «Філіп Морріс», ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», ПАТ «Укрнафта».

  Вперше наведено дані щодо відшкодованого їм ПДВ. Так, компаніям із ТОП-100 відшкодовано майже 4 млрд грн.  (для перегляду натисніть на зображення)

  Аналіз структур податкових платежів підприємств ТОП-100 свідчить про те, що найбільша кількість великих платників податків — серед підприємств переробної (24  підприємства) та добувної промисловості (17 підприємств). А це значить, що економіка України на сьогодні в основному грунтується на видобутку та переробці природних ресурсів (зокрема, корисних копалин). Фактично перебування на індустріальній стадії розвитку суспільства не сприяє руху вперед інформаційних технологій та превалюванню в економіці останніх технологічних укладів. За такої ситуації завдання держави полягає в стимулюванні розвитку інформаційних сфер економіки шляхом запровадження податкових пільг у відповідних високотехнологічних сферах виробництва та створення спеціальних податкових режимів для компаній, основним видом діяльності яких є інформаційне та нанотехнологічне виробництво.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ