Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна планує скасувати мораторій на експорт лісу - торговельний представник

  • Розсилка
  <p>Торгпред України вказав, коли можливе скасування мораторію на експорт лісу-кругляка</p> - Україна планує скасувати мораторій на експорт лісу - торговельний представник

  Торгпред України вказав, коли можливе скасування мораторію на експорт лісу-кругляка

  «Ми готові реформувати лісове господарство до такого рівня, в якому можна скасовувати мораторій», - заявив Качка

  Україна планує реформувати галузь лісового господарства до тієї міри, щоб скасувати мораторій на експорт лісу-кругляка.

  Про це в інтерв'ю «Європейській правді» повідомив торговельний представник України Тарас Качка.

  Зокрема, Качка прокоментував арбітраж, який триває між Україною та ЄС щодо мораторію на експорт лісу-кругляка. Існування такого мораторію суперечить угоді про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

  «Тут гарною новиною є указ президента про план заходів щодо реформування у сфері лісового господарства. Передбачені у ньому заходи мають призвести до усунення проблеми, яка є в наших відносинах (з ЄС - ред.). Ми готові реформувати лісове господарство до такого рівня, в якому можна скасовувати мораторій», - заявив Качка.

  Він також зазначив, що окрім заборони на експорт лісу в Україні існує проблема з його контрабандою, яка також планують вирішити спільно з ЄС.

  Зокрема, новий уряд планує працювати спільно з Євросоюзом над зменшенням контрабандних потоків, залученням європейських інвестицій у розвиток української лісозаготівлі та вирощування лісу.

  Зазначимо, що Україна запровадила заборону (мораторій) на експорт необробленої деревини до ЄС у 2015 році з метою боротьби з незаконною вирубкою карпатських лісів.

  Водночас, з того часу Україна стала найбільшим експортером нелегальної деревини до Євросоюзу.

  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський влітку на гелікоптері особисто оцінив масштаби незаконної вирубки лісових угідь на Харківщині.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ