Безпека у столиці: Кличко закликав Київраду ухвалити важливе рішення

Безпека у столиці: Кличко закликав Київраду ухвалити важливе рішення
Мер Києва Віталій Кличко окреслив важливі питання, які має розглянути міськрада

Мер закликав депутатів Київради ухвалити рішення щодо охорони об’єктів комунального власності

Мер столиці Віталій Кличко закликав депутаті Київради ухвалити в другому читанні рішення щодо охорони об’єктів комунального власності. Про це він сказав сьогодні на початку засідання Київської міської ради.

«Йдеться про безпеку в місті. Це і об‘єкти транспортної та інженерно-транспортної інфраструктури, і школи та дитсадки, заклади медичної і соціальної сфери. І ви всі розумієте, наскільки це в нинішній ситуації важливо. Функцію з охорони передбачено покласти на Муніципальну охорону Києва. Сьогодні до неї залучені переважно українські захисники - ветерани АТО», - наголосив Кличко.

Він зазначив, що важливо невідкладно розглянути і міські цільові програми. Йдеться про затвердження програми «Управління об’єктами комунальної власності громади Києва на 2019-2021 роки». А також - питання приватизації комунального майна, що належить до об’єктів малої приватизації та затвердити положення про діяльність аукціонної комісії для продажу таких об’єктів малої приватизації. 

Кличко також закликав депутатів внести до порядку денного питання про затвердження міської цільової програми щодо містобудівної політики. «Це важливе для столиці питання. І я прошу, щоб ми сьогодні розглянули проект цієї програми», - наголосив мер столиці.

Як повідомлялося, сьогодні під час пленарного засідання Київської міської ради представники київського міського осередку «Пласту» — Національної скаутської організації України - передали Вифлеємський вогонь миру громаді столиці.  

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: