Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Державі повернуто землі відомого плацдарму на Київщині

  • Розсилка
  Букринський плацдарм - Державі повернуто землі відомого плацдарму на Київщині
  Букринський плацдарм
  Фото: funPhoto

  Землі перебувають у постійному користуванні ДП «Ржищівське лісове господарство» та відносяться до земель лісового фонду

  Прокуратурою Київської області реально повернуто у державну власність землі лісового фонду, що знаходяться в межах одного з відомих плацдармів Другої світової війни – Букринського. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

  У 2008 році рішенням Балико-Щучінської сільської ради Кагарлицького району надано дозвіл громадянину на виготовлення технічної документації щодо передачі у приватну власність земельної ділянки загальною площею 0, 40 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а також для ведення особистого селянського господарства. На підставі вказаного рішення громадянин отримав державні акти на право власності на земельну ділянку.

  Втім, передача у власність земельних ділянок відбулася із порушенням законодавства.

  Установлено, що вказані землі перебувають у постійному користуванні ДП «Ржищівське лісове господарство» та відносяться до земель лісового фонду, отже сільська рада не уповноважена розпоряджатися зазначеною категорією земель.

  Крім цього, земельні ділянки були передані у власність за рахунок земель лісового фонду, що знаходяться в межах одного з відомих плацдармів Другої світової війни – Букринського.

  Зважаючи на виявлені порушення Кагарлицька місцева прокуратура звернулась до суду з позовною заявою визнати недійсними та скасувати рішення сільської ради, державних актів, витребування земельної ділянки, яка судом задоволена у повному обсязі.

  «Завдяки пильному контролю та невідкладному реагуванню Кагарлицької місцевої прокуратури рішення суду реально виконано та повернуто землі у законне володіння державного підприємства «Ржищівське лісове господарство», - зазначається у повідомленні прокуратури.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ