Екс-заступника голови Деснянської РДА судитимуть за розтрату більш як мільйона
![Екс-заступника голови Деснянської РДА судитимуть за розтрату більш як мільйона](/img/article/5562/64_main-v1545824436.jpg)
Слідством встановлено, що діями колишнього чиновника державі заподіяно великі збитки
Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього першого заступника голови Деснянської райдержадміністрації, який допустив розтрату бюджетних коштів у сумі понад 1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
«Слідством встановлено, що у 2016 році вказаний посадовець, виконуючи обов’язки голови Деснянської РДА, прийняв рішення про виділення бюджетних коштів на капітальний ремонт об’єктів теплопостачання. Однак, як з’ясувалося, вказані об’єкти не перебували у віданні райдержадміністрації, а були передані у володіння та користування ПАТ «АК «Київводоканал», відтак мали ремонтуватись за рахунок вказаного акціонерного товариства», - йдеться в повідомленні.
Збитки, спричинені державі діями посадовця, підтверджено висновками судово-економічної експертизи, зазначили у прокуратурі.
На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженню завершено. Обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України направлено до Деснянського районного суду Києва для розгляду по суті.
Коментарі — 0