Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Киянам повертають мільйони за неякісні комунальні послуги

  • Розсилка
  Сума перерахунків відображається у квитанціях у графі «перерахунки» - Киянам повертають мільйони за неякісні комунальні послуги
  Сума перерахунків відображається у квитанціях у графі «перерахунки»

  Перерахунки на користь споживачів щодо послуг із вивезення сміття за серпень склали 25 млн грн

  Управління самоврядного контролю повідомило, що в розрахунковому місяці (серпень 2018 року) Керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду за ненадані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій проведено перерахунки на користь споживачів на загальну суму 28 700 941 грн.

  В управлінні зазначають, що у зв'язку зі зміною законодавства запроваджено нову методику нарахування плати за послуги з вивезення сміття у будинку, якою передбачено нарахування плати за послугу з розрахунку кількості людей зареєстрованих в помешканні, а не з кількості квадратних метрів, як це було раніше. Нарахування по даній послузі в платіжках вказується окремою графою.

  «За серпень 2018 р. перерахунки на користь споживачів щодо послуги з «Вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, переобладнання, утилізація, знешкодження та захоронення)» склали 25 073 624 грн», - сказав начальник управління Станіслав Москалевський. 

  «Для коректного нарахування на фактичну кількість осіб, що проживають у квартирі, ви можете звернутися із відповідною заявою до Центру комунального сервісу. Звертаємо увагу споживачів що сума перерахунків відображається в квитанціях в графі «перерахунки». Також нагадаю, що в разі порушень зі сторони виконавців послуг необхідно складати акти-претензії відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11 грудня 2013 р. № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі», - додав він.

  Джерело: Вечірній Київ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ