Кличко погрожує, що Театр на Подолі в такому вигляді не приймуть в експлуатацію

  Мер Києва про Театр на Подолі: Архітектурний ансамбль Андріївського узвозу має бути збережено
  Без урахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі Театр на Подолі не буде здано в експлуатацію. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи вигляд фасаду оновленої будівлі театру, що викликав великий резонанс серед киян. Мер зазначив, що в даному випадку є невідповідність нормам. Зокрема, підрядник не врахував
  • 29 Листопада, 2016, 15:39
  • Розсилка

  Мер Києва про Театр на Подолі: Архітектурний ансамбль Андріївського узвозу має бути збережено

  Без урахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі Театр на Подолі не буде здано в експлуатацію. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи вигляд фасаду оновленої будівлі театру, що викликав великий резонанс серед киян.

  Мер зазначив, що в даному випадку є невідповідність нормам. Зокрема, підрядник не врахував рекомендацій містобудівної ради, які стосувалися проекту реконструкції фасаду будівлі. Також проект не було представлено громадськості. А враховуючи, що йдеться про Андріївський узвіз, це необхідно було зробити.  «Архітектурний ансамбль Андріївського узвозу – знакової, історичної вулиці – повинен бути збережений! Без урахування думки фахівців і узгодження з громадськістю ця будівля не буде здана в експлуатацію. Потрібно доопрацювати зовнішній вигляд будівлі, аби вона не вибивалася з ансамблю будинків на узвозі, і мають бути враховані рекомендації містобудівної ради», – наголосив Віталій Кличко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ