На Закарпатті заблукала киянка похилого віку
![На Закарпатті заблукала киянка похилого віку](/img/article/5116/27_main-v1531228099.jpg)
Жінка заблукала під час прогулянки лісовим масивом в районі с. Синяк Мукачівського району
У понеділок, 9 липня, о 18:50 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення, що під час прогулянки лісовим масивом в районі с. Синяк Мукачівського району втратила орієнтир та заблукала мешканка Києва 1939 року народження.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт на спецавтомобілі вирушили 4 фахівці гірського пошуково-рятувального відділення м. Мукачево. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Закарпатській області.
О 21:20 киянку було знайдено та доправлено до санаторію «Синяк», де вона відпочиває. Стан потерпілої був задовільний і медичної допомоги жінка не потребувала.
У пошуках закарпатським рятувальникам допомагали поліцейські та працівники лісового господарства.
Коментарі — 0