Поліція розшукує свідків смертельної ДТП у Києві

Поліція розшукує свідків смертельної ДТП у Києві
ДТП сталася на перехресті вулиць Шолом-Алейхема та Мілютенка

Пішохід, який потрапив під колеса «Шкода Октавія», від отриманих травм помер у лікарні

24 вересня у Києві на перехресті вулиць Шолом-Алейхема та Мілютенка на нерегульованому пішохідному переході автомобіль «Шкода Октавія» травмував пішохода. 54-річного місцевого жителя у тяжкому стані госпіталізували до лікарні, де він помер. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Правоохоронці встановили, що водій перебував напідпитку. За показами спецприладу, у крові правопорушника виявилося 1,8 проміле алкоголю. Чоловіка затримали на місці події, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Призначено експертизи та інші слідчі дії для встановлення механізму автопригоди.

Правоохоронці звертаються до свідків і очевидців ДТП допомогти у розслідуванні. Інформацію про аварію можна надати за номером телефону слідчого управління: (044) 271-99-22.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також