рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Продавці кавунів спаплюжили новенький мурал на Харківському

  • Розсилка
  Продавці кавунів спаплюжили новенький мурал на Харківському

  У стіну, на якій було розміщено малюнок, вбили рейки

  Ще зовсім недавно, 27 червня, київський художник графіті Віталій Гідеван наносив останні штрихи на свою нову роботу - масштабний мурал «Селфі або гіпноз». За допомогою свого творіння, автор хотів в художній формі нагадати людям про залежність від смартфонів, інтернету та соціальних мереж.

  На зображення блакитноокої красуні, яка робить селфі, у Гідевана пішло більше 40 балонів і 20 літрів емульсійної фарби. Виконання роботи тривало два тижні.

  Проте вже 7 липня у стіну, на якій розміщено зображення, стихійні торговці кавунами вбили труби-кріплення, зіпсувавши чималу частину барвистого муралу. Тепер малюнок закриває намет. Багато просто проходять повз і не особливо стурбовані долею твору вуличного мистецтва. Однак є й ті, кого обурює така ситуація.

  «Ось з'явився на Тростянецькій в Києві прекрасний мурал - кожен день я повз нього ходжу на роботу. А в один прекрасний день заповзятливі торговці кавунами, … , вирішили, що їм спекотно торгувати на сонці. І вирішили зробити собі щось на зразок намету, попередньо вбивши кріплення в стіну. Як результат, пошкодили кріпленнями таку красу», - пише київська журналістка Ксенія Черняєва на своїй сторінці в Facebook.

  Дівчина обурюється, що сезон кавунів скоро пройде, а нехороший «осад» і зіпсований малюнок залишаться.

  Джерело: Інформатор


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ