рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  СБУ викрила механізм заволодіння мільйонами на будівництві метро на Виноградар

  • Розсилка
  Слідчі СБУ провели обшуки у КП «Київський метрополітен», ПАТ «Київметробуд», в їх структурних підрозділах, в АБ «Укргазбанк» та його відділеннях - СБУ викрила механізм заволодіння мільйонами на будівництві метро на Виноградар
  Слідчі СБУ провели обшуки у КП «Київський метрополітен», ПАТ «Київметробуд», в їх структурних підрозділах, в АБ «Укргазбанк» та його відділеннях
  Фото: СБУ

  За версією слідства, оборудка дозволила зацікавленим особам отримати 139 млн грн

  Служба безпеки України викрила механізм заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво Сирецько-Печерської лінії метрополітену на київський житловий масив Виноградар.

  Про це повідомляє пресцентр СБУ.

  У межах розслідування кримінального провадження слідчі СБУ провели обшуки, зокрема в КП «Київський метрополітен», ПАТ «Київметробуд», в їх структурних підрозділах, в АБ «Укргазбанк» та його відділеннях, а також за місцями проживання службових осіб організацій. У ході слідчих дій правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, електронні носії інформації, які містять важливі для досудового розслідування відомості.      Наразі досліджується факт можливого заволодіння організаторами механізму бюджетними коштами, виділеними на будівництво метрополітену, в тому числі через безпідставне розміщення 1,7 млрд гривень на депозитних рахунках у банківській установі. За версією слідства, оборудка дозволила зацікавленим особам отримати 139 мільйонів гривень за відсотками по депозиту.  

  Для попередження подальших сумнівних операцій з бюджетними коштами на підставі ухвал слідчого судді на банківські рахунки підприємств накладено арешти на понад 2,4 млрд гривень.

  Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється Офісом генерального прокурора. 

  Триває досудове слідство.

  Як повідомлялося, 11 лютого правоохоронці провели обшуки у «Київметробуді» та відділеннях «Укргазбанку» у справі заволодіння бюджетними коштами.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ