рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Кличка оголосили, коли з’явиться 4G в метро

  • Розсилка
  У Кличка оголосили, коли з’явиться 4G в метро

  У березні 2020 року заплановано старт 4G Internet на перших станціях метро

  Радник київського міського голови Максим Бахматов ініціював оперативну зустріч щодо стану впровадження 4G Internet у київському метрополітені. Він зібрав у Київській міській держадміністрації представників Міністерства цифрової трансформації, Верховної Ради, комунальних підприємств, операторів мобільного зв’язку, бізнесу, інтернет-асоціацій.

  «Впровадження 4G у метро – це питання національного масштабу. Закон повинен виконуватись. Є юридичні процеси, яких необхідно дотримуватись. Якщо об’єднаємо зусилля всіх учасників цього процесу, проект буде втілено в анонсовані терміни», – заявив Бахматов, якого цитує пресслужба КМДА.

  За словами Бахматова, наразі погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном і операторами була надана необхідна технічна документація.

  «Оператори вже завезли до країни перші партії спеціального обладнання для побудови мережі й очікують на отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро. Повноцінна реалізація інвестиційного проєкту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком-доступ до об’єктів комунальної власності», – зазначив директор з регуляторного забезпечення «Київстару» Олександр Когут.

  «Це питання важливе. Важливе не тільки самою реалізацією технології 4G у метрополітені, а й кейсом прозорого доступу провайдерів до міських мереж. Операторам все ще потрібно пройти певний бюрократичний шлях, але вже, як мінімум, є його дорожня карта», – зазначив київський активіст Олександр Барабошко.

  Нагадаємо, що у березні 2020 року заплановано старт 4G Internet на перших станціях метро:

  • «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин»;
  • «Сирець», «Дорогожичі»;
  • «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь».

  Наприкінці 2020-го - на початку 2021 року – на всіх станціях та тунелях.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ