Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стало відомо, коли дороблять Поштову площу

  • Розсилка
  Стало відомо, коли дороблять Поштову площу

  Повністю реконструйована Поштова площа буде відкрита у травні 2017 року.

  Столичний голова зауважив, що наразі продовжуються роботи інвестора з будівництва торговельної зони та тривають консультації фахівців щодо музеєфікації унікальних знахідок. «Ті артефакти, які виявили археологи на Поштовій площі, повинні бути музеєфіковані», - наголосив він. За словами Кличка, наразі розглядають варіанти щодо облаштування музейної частини комплексу. «Ми звернулися до закордонних фахівців надати пропозиції, яким чином ми можемо зберегти ці унікальні знахідки», - сказав мер Києва.

  Також, зауважив мер, тривають консультації з облаштування Річкового вокзалу. Кличко нагадав, що декілька років тому Річковий вокзал перейшов у приватну власність. Водночас, додав столичний голова, будівля вокзалу є пам’яткою архітектури. «Я спілкувався з власниками і вони запевнили, що приведуть до ладу Річковий вокзал. Бо повністю готову Поштову площу ми відкриємо у травні наступного року і приміщення повинне також привабливо виглядати», - сказав він.  

  Віталій Кличко наголосив, що Річковий вокзал обов’язково має використовуватися і за профільним призначенням. «Ми в травні наступного року вже врешті-решт запустимо і річковий трамвай, який курсуватиме від Річкового вокзалу до Міжнародного виставкового центру», - сказав він. Кличко підкреслив, що київська влада розвиває столичну інфраструктуру, щоб зручно було діставатися, в тому числі річкою, з правого берега міста до місця проведення «Євробачення – 2017».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ