Столична влада планує щорічно працевлаштовувати 10 тис. безробітних

Столична влада планує щорічно працевлаштовувати 10 тис. безробітних
За допомогою служби зайнятості минулого року було працевлаштовано понад 10 тисяч безробітних

Очікується підвищення зайнятості населення Києва до 62,6%

2 жовтня пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили Програму зайнятості населення міста на 2018-2020 роки. 

Відповідна Програма покликана врегулювати дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили, що наразі є в столиці. Окрім того, документ вирішує проблеми молодіжного безробіття, тіньової зайнятості та виплати заробітної плати «в конвертах», повідомляє прес-служба Київради. 

«Зокрема у планах створення додаткового попиту на робочу силу, підвищення кваліфікації працівників та рівня обізнаності населення про можливості на ринку праці. Також одне із ключових завдань програми — сприяти зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов. 

За його словами, у результаті реалізації даної Програми очікується підвищення зайнятості населення до 62,6%. Разом з тим, рівень безробіття киян віком від 15 до 70 років знизиться до 6,1%. За допомогою столичної служби зайнятості планується працевлаштувати щороку більше 10 тисяч безробітних. А професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації проходитимуть 4,3 тисячі непрацевлаштованих осіб. 

«Хочу зазначити, що незважаючи на складні процеси, які відбуваються у соціально-економічній сфері держави, ситуація на столичному ринку праці залишається однією з найкращих у регіоні»,  – підкреслив Крикунов. 

Завдяки реалізації Програми зайнятості у 2017 році було прийнято на роботу на створені нові робочі місця 73 тисячі осіб (прогнозний показник виконано на 104,2%). Окрім того, за допомогою служби зайнятості минулого року було працевлаштовано понад 10,1 тисяч безробітних (прогнозний показник виконано на 109,5%). Загалом у столиці найнижчий показник навантаження на 10 вільних робочих місць — 14 осіб, у той час як по Україні — 70 громадян.

Фінансування запропонованої програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених в рамках програми «Турбота. Назустріч киянам» та Фонду на випадок безробіття. 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: