Святкування Різдва у Києві: в центрі міста пройшла хода з зірками (ФОТО)

  На Софійській площі обіцяють ще й святковий концерт
  З Софіївської площі хода вирушила до Оперного теарту, звідти через Майдан знову на Софіївську площу, де і відбудеться святковий різдвяний концерт. В ході приймали участь люди в етнокостюмах, з саморобно виготовленими зірками. На початку колони несли дідуха — символ українського Різдва. Учасників акції було близько 120 осіб, серед яких
  • 7 Сiчня, 15:00
  • Розсилка

  На Софійській площі обіцяють ще й святковий концерт

  З Софіївської площі хода вирушила до Оперного теарту, звідти через Майдан знову на Софіївську площу, де і відбудеться святковий різдвяний концерт.

  В ході приймали участь люди в етнокостюмах, з саморобно виготовленими зірками. На початку колони несли дідуха — символ українського Різдва.

  Учасників акції було близько 120 осіб, серед яких були як маленькі діти, так і пенсіонери.

  Нагадаємо, організатором святкової ходи виступив етнокультурний проект Folk Ukraine спільно з Національним центром культури «Музей імені Івана Гончара». Мета заходу - долучити до ходи якомога більше людей і виконати наймасовішу колядку в Україні. За попередніми даними організаторів заходу, взяти участь у ході вже виявили бажання 10 фольк-колективів і понад 1000 людей.

  Хода проходитиме разом із конкурсом Різдвяної Зірки, де творчі центри та художні школи презентуватимуть свої конкурсні роботи, які оцінюватимуть сучасні майстри та оргкомітет Folk Ukraine.

  7 січня о 17 годині також відбудеться концерт за участю українських зірок.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ