Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У центрі Києва триває триденний марафон з читання Біблії

  • Розсилка
  У центрі Києва триває триденний марафон з читання Біблії

  Біблію прочитають вголос від початку до кінця та без зупинок приблизно 350 читців

  З нагоди 1030-ліття хрещення Київської Русі, а також для заохочення українців до читання і наслідування Біблії, всі християнські церкви й Українське біблійне товариство прийняли рішення проголосити 2018 рік - Роком Божого слова в Україні.

  Одним із багатьох заходів, запланованих з цієї нагоди, є Національне читання Біблії. Про це РІСУ повідомили в Українському біблійному товаристві.

  Захід відбувається на Софійській площі Києва з 17:30 5 липня до 20:00 8 липня 2018 р.  Протягом цього часу Біблію прочитають вголос від початку до кінця та без зупинок приблизно 350 читців: керівники церков і священнослужителі з усієї країни, відомі діячі, представники влади та іноземні гості. Вона лунатиме українською та російською, давньоєврейською, давньогрецькою, старослов’янською й латинською, а також багатьма сучасними іноземними мовами, демонструючи всеосяжність, цілісність і незмінність Божого слова.  Національне читання Біблії номіноване до Національного реєстру рекордів України як наймасовіший та найтриваліший захід із читання вголос у нашій країні.

  Під час акції також буде презентовано загальнонаціональний благодійний проект «Слово любові для тяжкохворих дітей», мета якого — принести підбадьорення та підтримку юним душам, котрі хоробро борються з важкими недугами, та їхнім сім’ям. Для діток будуть надруковані особливі ілюстровані дитячі видання, і кожен охочий зможе підтримати цей проект.

  Українське біблійне товариство — міжконфесійна християнська організація, метою якої є переклад, друкування та розповсюдження Біблії українською мовою й мовами нацменшин, які проживають на території нашої держави. До складу Товариства входять 19 провідних українських Церков православного, католицького та протестантського віросповідання і Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України.
  Товариство є членом Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, а також міжнародної організації Об’єднаних біблійних товариств, що має представництва у понад 200 країнах і територіях світу. За роки діяльності товариство видало та розповсюдило понад 12 млн примірників Біблії та іншої літератури.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ