рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві знайшли препарат, який позбавить місто від амброзії

  • Розсилка
  Від амброзії страждають багато киян-алергіків - У Києві знайшли препарат, який позбавить місто від амброзії
  Від амброзії страждають багато киян-алергіків

  Чиновники обіцяють, що через п'ять років Київ забуде про проблему з амброзією

  У Києві почали застосовувати препарат, який знищує амброзію. Про це повідомив директор КП по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Євген Ковшун.

  Відповідаючи на питання киян, як на території зелених зон борються з амброзією, від якої страждають багато городян-алергіків, чиновник розповів, що різні служби витрачають багато ресурсів на викошування амброзії, але це не дає результатів - корінь рослини глибоко в землі, і знищити його неможливо.

  «Восени боротися з амброзією марно, коли вона вже висипала насіння. В цьому році ми застосували для боротьби проти амброзії новий препарат. Він виготовлений на основі мінералу, який при потраплянні на листя рослини-алергену потрапляє в середину і викликає її повне висихання», - зазначив Ковшун.

  За його словами, препарат вже випробували на одній з дільниць в парку «Перемога» - амброзія зникла.

  «Якщо використовувати цей метод в Києві, то через п'ять років ми забудемо про проблему з амброзією. На один гектар потрібно буде витратити всього 300 гривень. В Києві її максимум 20 гектарів. Це набагато дешевше, ніж косити її косарками», - резюмував чиновник.

  Джерело: Сегодня

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ