Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Кличка повідомили, коли повністю перекриють Шулявський міст

  • Розсилка
  <span>Шулявський шляхопровід буде реконструйовано</span> - У Кличка повідомили, коли повністю перекриють Шулявський міст
  Шулявський шляхопровід буде реконструйовано

  Демонтаж основних конструкцій шляхопроводу планують розпочати з 15 грудня

  На Шулявському шляхопроводі у межах реконструкції об’єкту перекладають інженерні мережі на з’їздах із вул. В. Гетьмана на просп. Перемоги, а також із проспекту перемоги на вул. О. Довженка. Тут облаштовують мережі зв’язку, зливової каналізації, водопроводу та газових мереж і переоблаштовують схеми організації дорожнього руху. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

  Замовлення металопрокату та подальше виготовлення металоконструкцій прогонових будов здійснюється у межах договірної ціни, що є невід’ємною частиною договору генпідряду на реконструкцію транспортної розв’язки, укладеного за результатами проведеної в установленому порядку процедури закупівлі на платформі ProZorro.

  Як зазначив заступник голови КМДА, із 3–4 листопада поточного року будуть розпочаті підготовчі роботи для демонтажу консолей тротуарів шляхопроводу.

  «Початок робіт із обмеження руху автомобільного транспорту заплановано розпочати у листопаді-грудні поточного року, про остаточну дату початку обмеження руху автомобільного транспорту повідомимо додатково», – розповідає Давтян.

  За його словами, демонтаж основних конструкцій шляхопроводу можна розпочати з 15 грудня.

  «Демонтажні роботи в умовах руху автомобільного транспорту, а також пішоходів у безпосередній близькості до виконання робіт, пов’язані з підвищеною небезпекою, є технічно складним та багатостадійним процесом. Роботи будуть виконуватись у певній визначеній черговості та в термін орієнтовно до 30 січня наступного року», – сказав Давтян.

  Він також додав, що початок робіт із улаштування пальових фундаментів та з/б опор буде можливим у лютому 2019 року, а монтаж металоконструкцій нового шляхопроводу розпочнеться з березня 2019 року.

  Раніше стало відомо, що Шулявський міст у Києві почнуть демонтувати на початку грудня 2018 року.

  Кияни створили громадську організацію і подали позов до суду на КМДА з вимогою скасувати реконструкцію Шулявської розв'язки за проектом неповного чотирилисника.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ