Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Законопроект про столицю нардепи внесли до порядку денного

  • Розсилка
  Законопроект про столицю нардепи внесли до порядку денного

  У законопроекті пропонується розмежувати повноваження голови Київської міської державної адміністрації і міського голови столиці

  У Верховній Раді парламентарі включили до порядку денного засідання сесії законопроект про столицю №2143. Відповідне рішення підтримали 237 народних депутатів.

  Про це повідомляє УНН.  Зазначається, що проект Закону про внесення змін до Закону України «Про столицю України - місто-герой Київ» направлений на створення законодавчих передумов для виконання положень Конституції України та Європейської хартії місцевого самоврядування в частині реалізації права жителів Києва самостійно вирішувати, в межах Конституції та законів України, питання місцевого значення, наближення органів місцевого самоврядування до громади міста Києва, а також уточнення повноважень місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з метою надання можливості громаді міста Києва впливати на політичні та соціально-економічні процеси у столиці.

  У законопроекті пропонується розмежувати повноваження голови Київської міської державної адміністрації і міського голови столиці.

  При цьому, парламентарі ухвалили рішення про скорочення строків внесення альтернативних законопроектів.

  Як повідомлялося, 19 вересня у Раді можуть розглянути зміни до закону про столицю.

  Нагадаємо, група народних депутатів від «Слуги народу» ініціювала законопроект №2143 про внесення змін до закону про столицю. Зареєстрували його 13 вересня.

  Документ передбачає проведення 8 грудня місцевих виборів у Києві. Цим законопроектом пропонують законодавчо закріпити функціонування районних рад у Києві, скоротити максимальну кількість депутатів місцевих рад до 84 осіб й уповноважити голову Київської міської адміністрації опротестовувати акти місцевого самоврядування столиці

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ