Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Жителі Київщини уклали з лікарями майже 240 тисяч декларацій

  • Розсилка
  Жителі Київщини уклали з лікарями майже 240 тисяч декларацій

  Минулого тижня підписано 46 тисяч 794 декларації

  Станом на 10 червня, у Київській області в електронній системі охорони здоров’я було зареєстровано 236 тисяч 574 декларації з лікарями. Про це повідомили у прес-службі Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА. 

  Зазначається, що ця цифра знаходиться у постійній динаміці і щодня змінюється. «Минулого тижня підписано 46 тисяч 794 декларації, у порівнянні з попереднім, кількість підписаних декларацій зросла на 12 тисяч 083», - інформують у КОДА.

  Також зареєстровано в eHealth - 795 лікарів, за останній тиждень в електронній системі медиків побільшало на 26 осіб.

  Найбільше зареєстровано декларацій в середньому на 1 лікаря: серед районів – у Фастівському, Таращанському та Яготинському, а серед міст області - у Ржищеві, Фастові та Березані.

  На жаль, в системі eHealth незареєстрованим залишається КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калитянської селищної ради, відповідно в смт Калита не підписано жодної декларації.

  А уклали договори з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) за програмою державних гарантій медобслуговування три заклади Київщини, - це КНП Бориспільської міської ради «Бориспільський ЦПМСД», КНП Фастівської міської ради «Фастівський ЦПМСД» та КНП Бучанської міської ради «Бучанський ЦПМСД».

  Наразі перетворено на комунальні некомерційні підприємства (КНП) 30 медустанов регіону, які надають первинну медичну допомогу. Ще по 3 закладах винесені питання на сесії в м. Ірпінь, Ставищенському та Сквирському районах.

  Досі не винесено питання на сесію в Києво-Святошинському районі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ