Народний депутат влаштував рейд по троєщинських наливайках

  Серед білого дня кияни розпивають алкоголь та грають а азартні ігри
  Сьогодні вранці, на столичній Троєщині, народний депутат Борислав Береза вирішив прогулятися по наливайках. Народний обранець із комунальниками зафіксував кількість місць, де розпивають алкогольні напої та грають в азартні ігри. «Після рейду не треба телефонувати і вмовляти, що ви вже не торгуєте алкоголем, що ви допомагаєте учасникам АТО.
  • 15 Лютого, 10:56
  • Розсилка

  Серед білого дня кияни розпивають алкоголь та грають а азартні ігри

  Сьогодні вранці, на столичній Троєщині, народний депутат Борислав Береза вирішив прогулятися по наливайках.

  Народний обранець із комунальниками зафіксував кількість місць, де розпивають алкогольні напої та грають в азартні ігри.

  «Після рейду не треба телефонувати і вмовляти, що ви вже не торгуєте алкоголем, що ви допомагаєте учасникам АТО. Якщо ви працюєте нелегально, вас не тільки закриють, а демонтують назавжди!», - підкреслив Береза.

  Участь у рейді також взяв народний депутат Дмитро Білоцерківець, який розповідав «Главкому», як столична влада веде боротьбу із незаконними розташуванням МАФів на території Києва.

  Також Білоцерківець нагадав, що у Києві встановлено рекорд річної оренди місця під МАФ. Учасник конкурсу оренди місця біля станції метро «Арсенальна» буде сплачувати на рік за 4 кв. м буде сплачувати 840 тис. грн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ