рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Центренерго» звинуватило нардепа Лещенка у втручанні в діяльність підприємства

  • Розсилка
  Представники «Центренерго» закликають народних депутатів та членів уряду дати свою оцінку публічним заявам Сергія Лещенка та визнати їх такими, що шкодять репутації, інвестиційній привабливості та занижують ринкову вартість державного активу П - «Центренерго» звинуватило нардепа Лещенка у втручанні в діяльність підприємства
  Представники «Центренерго» закликають народних депутатів та членів уряду дати свою оцінку публічним заявам Сергія Лещенка та визнати їх такими, що шкодять репутації, інвестиційній привабливості та занижують ринкову вартість державного активу П

  «Заяви пана Сергія Лещенка свідчать про його упередженість та політичні мотиви», - повідомляють у «Центренерго»

  ПАТ «Центренерго» звинуватило народного депутата України Сергія Лещенка у втручанні у свою діяльність через його заяви про умови приватизаційного конкурсу підприємства. Про це йдеться у заяві підприємства для засобів масової інформації.

  «Заяви народного депутата України, який безпідставно називає «аферою» відкритий приватизаційний конкурс та ставить під сумнів оголошену вартість компанії у 200 млн доларів США, розцінюючи її як «продаж за безцінь», свідчать про упередженість та політичні мотиви пана Сергія Лещенка», - повідомляють у «Центренерго».

  Також представники підприємства наголошують, що стартова ціна державного пакету акцій ПАТ «Центренерго» була визначена за результатами всебічного та об′єктивного аудиту компанії, що було проведено за кошти держави міжнародною аудиторською компанією Ernst&Young.

  «Для проведення оцінки компанії та визначення стартової ціни державного пакету акцій ПАТ «Центренерго» Кабінетом Міністрів України було визначено та затверджено Радника – польську філію авторитетної аудиторської компанії Ernst&Young (Розпорядження КМУ від 21.02.2018 № 111-р). Радником до аудиту було залучено також юридичну фірму Baker McKenzie та аудиторську компанію Baker Tilly Ukraine», - уточняють у «Центренерго».

  На підприємстві переконані, що ставлячи під сумнів результати роботи іноземних аудиторів та називаючи процедуру приватизації ПАТ «Центренерго» «аферою», народний депутат України Сергій Лещенко свідомо діє всупереч державним інтересам, адже таким чином занижує ринкову вартість, як самої компанії, так і державного пакету акцій ПАТ «Центренерго», що виставлені на приватизацію Фондом державного майна України.  «На жаль, це вже не перший факт втручання в господарську діяльність компанії «Центренерго» з боку народного депутата Сергія Лещенка, який задля особистого політичного піару вдається до брудних маніпуляцій та видає інформацію з відкритих джерел за «сенсацію» і таким чином шкодить інтересам держави», - повідомляють у «Центренерго».

  Представники «Центренерго» закликають народних депутатів та членів уряду дати свою оцінку публічним заявам Сергія Лещенка та визнати їх такими, що шкодять репутації, інвестиційній привабливості та занижують ринкову вартість державного активу ПАТ «Центренерго».

  Як повідомлялося, Фонд держмайна скасував конкурс на приватизацію «Центренерго».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ