Комітет Ради розгляне скасування медреформи

Комітет Ради розгляне скасування медреформи

Питання скасування медреформи нардепи розглянуть 13 березня

Комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування у п'ятницю, 13 березня, розгляне питання про скасування другого етапу медичної реформи. Про це повідомляє пресслужба Комітету.

До порядку денного засідання комітету включено проект закону про скасування закону про державні гарантії фінансові гарантії медичного обслуговування населення (№3130) та проект постанови про невідкладні заходи щодо «запобігання знищення системи охорони здоров'я» (№3140). У постанові пропонується визнати медичну реформу незадовільною і припинити впровадження другого етапу реформи.

Новопризначений міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець заявив, що планує зробити еволюцію в реформі галузі охорони здоров’я, щоб її результати задовольнили і пацієнтів, і лікарів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив, що розпочата попередніми владними командами реформа української медицини буде доведена до логічного завершення.

Він також заявив, що наразі найбільшим викликом для уряду є поширення коронавірусу.

До слова, президент Володимир Зеленський 4 березня заявив, що в Україні багато хто не готовий до початку другого етапу медреформи з 1 квітня цього року. 

Ексглава МОЗ Зоряна Скалецька заявила, що в будь-якому статусі залишиться адвокатом медичної реформи.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: