На Харківщині понад 300 осіб розшукують трирічну Віолетту Мужечук
![На Харківщині понад 300 осіб розшукують трирічну Віолетту Мужечук](/img/article/9294/53_main-v1684921206.jpg)
Дівчинка зникла з власного подвір’я близько 19:00 23 травня
У селі Скрипаї на Харківщині місцеві та правоохоронці вже понад 16 годин шукають зниклу трирічну Віолетту Мужечук. Дівчинка зникла з власного подвір’я близько 19:00 23 травня.
![На Харківщині поліція разом з громадськістю шукають Віолетту Мужечук](/img/forall/u/264/58/347234474_1229664207744052_8446428243173957311_n.jpg)
Як повідомляє поліція Харківської області, на пошуки зниклої дитини відразу по тривозі був піднятий особовий склад місцевої поліції разом із кінологами.
Наразі триває пошукова операція, у якій залучено понад 300 осіб, включно з місцевими мешканцями, які допомагають шукати дитину.
![Наразі триває пошукова операція, у якій залучено понад 300 осіб, включно з місцевими мешканцями](/img/forall/u/264/58/347251386_164511729695295_2923838265344017890_n.jpg)
«Цілу ніч поліцейські разом з громадянами прочісували околиці населеного пункту, місцевість та лісові насадження. Дитину не знайшли. Пошукові заходи тривають», – зазначили у поліції.
![Цілу ніч поліцейські разом з громадянами прочісували околиці населеного пункту, місцевість та лісові насадження](/img/forall/u/264/58/347436944_547319810884672_1576917447689538894_n.jpg)
Громадян, які володіють будь-якою інформацією про дитину, правоохоронці закликають повідомити до відділу поліції №2 Чугуївського РУП ГУНП, за телефонами 102 чи +380503055233.
Нагадаємо, у столиці з вікна випав п’ятирічний хлопчик, дитина загинула. Трагедія сталася 21 травня близько 16:00 у Дніпровському районі міста.
Раніше у Миколаєві чотирирічна дівчинка загинула на дитячому атракціоні.
Коментарі — 0