рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Російські контрсанкції: Держдума пропонує виготовляти американські товари без дозволу

  • Розсилка
  Російські контрсанкції: Держдума пропонує виготовляти американські товари без дозволу

  «Ми зможемо самі виробляти ту продукцію, якщо ми володіємо технологією, без згоди власника авторських прав»

  Депутати Державної думи Росії в законопроекті про відповідь на зарубіжні санкції запропонували виробляти в Росії американські товари без дозволу правовласників.  Про це з посиланням на текст документа пише «Інтерфакс».

  До заходів впливу на США пропонують віднести «вичерпання виключного права на товарні знаки відносно товарів за переліком, визначеним урядом РФ, правовласниками яких є громадяни США та інших іноземних держав, організації, що знаходяться під юрисдикцією США та інших іноземних держав, а також організації, в капіталі яких прямо або побічно, в тому числі, через третіх осіб (переважна участь понад 25% в капіталі) беруть участь організації, що перебувають під юрисдикцією США та інших іноземних держав».

  Перший заступник голови комітету Держдуми з держбудівництва та законодавства Михайло Ємельянов пояснив, що мова йде про те, що ця норма фактично означає, що «ми зможемо самі виробляти ту продукцію, якщо ми володіємо технологією, без згоди власника авторських прав».

  «Тобто ми завдамо удару американцям, оскільки всі успіхи і, перш за все, домінування англосаксонського, західного світу забезпечується саме правом інтелектуальної власності, і ми наносимо удар по цьому праву», - сказав Ємельянов.

  Нагадаємо, 12 квітня прем'єр РФ Дмитро Медведєв запропонував заборонити американські товари у Росії.

  Крім того 13 квітня у Держдуму Росії внесли законопроект про заходи у відповідь на американські санкції. Документ підготували спікер В'ячеслав Володін і лідери чотирьох парламентських фракцій - Єдиної Росії, КПРФ, ЛДПР і Справедливої Росії. 

  Раніше повідомлялося, що Рада національної безпеки та оборони наступного тижня розгляне введення санкцій, аналогічних санкціям США проти Росії. 

  Як відомо, російські олігархи через санкції втратили вже близько $16 млрд.

  Як повідомлялося, 6 квітня США ввели санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, включених у «Кремлівську доповідь». Серед інших туди увійшли глава Газпрому Олексій Міллер, міністр внутрішніх справ РФ Володимир Колокольцев, командувач Росгвардією Віктор Золотов, керівник Роскомнагляду Олександр Жаров, губернатор Тульської області Олексій Дюмін. Обмежувальні заходи накладені також на 14 російських компаній

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ