рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Слуга народу» має намір розробити етичний кодекс для своїх депутатів Ради, - Верещук

  • Розсилка
  <span>Ірина Верещук вирішила скласти повноваження представника Кабміну у Раді</span> - «Слуга народу» має намір розробити етичний кодекс для своїх депутатів Ради, - Верещук
  Ірина Верещук вирішила скласти повноваження представника Кабміну у Раді

  Нардепи мають розуміти, які саме порушення можуть призвести до втрати мандата або до виходу з фракції, зазначила депутатка

  Депутатка Ірина Верещук заявила, що «Слуга народу» має намір розробити етичний кодекс для своїх депутатів парламенту. Про це вона повідомила журналістам у кулуарах Ради.

  «Ми домовилися на фракції розробити кодекс, розробити положення, етичний кодекс, де б ми розуміли, що порушення такого положення призведуть до втрати мандата або до виходу з фракції», - сказала Верещук.

  Раніше у п'ятницю фракція «Слуги народу» вирішила виключити зі складу депутатів Антона Полякова і Анну Скороход. Поляков зазначив, що йому не було висунуто обвинувачення в порушенні будь-яких положень при виключенні.

  Поляков додав, що пов'язує рішення про своє виключення з фракції зі збиранням ним підписів про висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

  Як повідомлялось, депутатка Верховної Ради Ірина Верещук зі «Слуги народу» вирішила скласти повноваження представника Кабінету Міністрів в парламенті. Вона заявила, що сфокусується на роботі в Комітеті з національної безпеки, оборони та розвідки.

  Як повідомлялося, на початку вересня Кабінет міністрів України своїм рішенням призначив Ірину Верещук представницею уряду у Верховній Раді України

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ