рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сорос виділить мільярд на мережу відкритих університетів

  • Розсилка
  Мільярдер і філантроп Джордж Сорос - Сорос виділить мільярд на мережу відкритих університетів
  Мільярдер і філантроп Джордж Сорос

  Фінансист розкритикував авторитарну владу Трампа і Цзіньпіна і «перегріту» економіку США

  Американський фінансист і мільярдер Джордж Сорос у своїй промові на Світовому економічному форумі в Давосі оголосив про надання 1 мільярда доларів для початку діяльності мережі відкритих університетів на основі Центрально-європейського університету (CEU) та Bard College, US.

  Навчальна платформа буде називатися Мережа університетів відкритого суспільства (The Open Society University Network) і буде допомагати навчанню біженцям, ромам і тимчасово переміщеним особам.

  Сорос назвав цей проект найголовнішим у своєму житті.

  «Сподіваюся побачити його роботу до своєї смерті», - заявив мільярдер.  Мільярдер також згадав у промові «перегріту» економіку США, домінування Facebook Inc. і авторитарне правління Сі Цзіньпіна, Нарендри Моді, Джейра Болсонаро і Дональда Трампа, якого він назвав «шахраєм і абсолютним нарцисом».

  «Як довгострокова стратегія наша головна мета полягає в доступі до якісної освіти, зокрема освіти, яке зміцнює автономію особистості, розвиває критичне мислення,підкреслюючи академічну свободу.

  Беручи до уваги надзвичайну кліматичну ситуацію і заворушення в усьому світі, не буде перебільшенням сказати, що 2020 рік і наступні кілька років будуть визначати не тільки долю Сі та Трампа, але і долю світу», - заявив Сорос.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ