В окупованому Херсоні влада розробила єдину форму для пошуку викрадених та зниклих людей
![В окупованому Херсоні влада розробила єдину форму для пошуку викрадених та зниклих людей](/img/article/8323/75_main-v1648050423.jpeg)
Херсонці продовжують чинити опір окупантам
На сайті Херсонської міської ради з’явилася єдина форма для подання інформації про викрадених, зниклих людей та фактів мародерства. Про це у Facebook написав мер Ігор Колихаєв.
«Якщо ви з якихось причин не можете заповнити форму онлайн, роздруковані анкети лежать на вахті в будівлі міськради (Ушакова, 37). Приходьте, наповнюйте. Робитимемо все можливе, щоб повернути наших людей. Поки ми разом – ми непереможні!» – наголосив міський голова.
Як відомо, в Україні триває 28-й день повномасштабної війни, розв’язаної путінською Росією.
Нагадаємо, що, за даними Генерального штабу Збройних сил у Херсоні загарбники розпочали заміну військових підрозділів на підрозділи росгвардії та поліції.
Разом з тим Херсон продовжує чинити опір окупантам. Містяни постійно виходять на проукраїнські мітинги, а місцева влада відмовляється від співпраці з росіянами.
Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболєвський записав емоційне послання ворожим військам.
Коментарі — 0