рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Верховна Рада скликає позачергове засідання на вимогу Зеленського

  • Розсилка
  Верховна Рада скликає позачергове засідання на вимогу Зеленського

  Позачергове засідання парламенту відбудеться у середу

  Верховна Рада України збереться на позачергове пленарне засідання.

  Про це повідомляється на сайті парламенту.

  «Відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України від 28 лютого 2020 року, засідання скликається у зв’язку з вимогою президента України про скликання позачергово пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 регламенту Верховної Ради України», - йдеться в повідомленні.

  Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України скликається на 16 годину 4 березня 2020 року.

  «Цим розпорядженням апарату Верховної Ради України доручається забезпечити підготовку і проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради України 4 березня 2020 року та поінформувати народних депутатів України про питання, розгляд яких заплановано на ньому», - повідомили у парламенті.

  Про те, якій темі присвячується позачергове скликання парламентарів, у повідомленні не сказано. 

  До слова, 25 лютого з'явилася інформація про можливу відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука і призначення на його місце бізнесмена і колишнього члена уряду Миколи Азарова, Сергія Тігіпка або мультимільйонера Валерія Хорошковського.

  Напередодні прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував повідомлення у ЗМІ про його ймовірну відставку і призначення головою уряду Сергія Тігіпка.

  Тема зміни уряду останніми днями обговорюється політиками та експертами. Зокрема, експерт Кирило Сазонов вважає, що у разі призначення на посаду прем'єр-міністра України олігархів Сергія Тігіпка або Валерія Хорошковського, рейтинг чинної влади обвалиться остаточно

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ