Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Морська вода на одеських пляжах відповідає нормам

  • Розсилка
  Морська вода на одеських пляжах відповідає нормам

  В Одесі минулого тижня зареєстровані 167 випадків гострих кишкових інфекцій та 28 випадків кору

  За інформацією ГУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», за останній тиждень на кір захворіли 28 одеситів, у тому числі 15 дітей. 

  Всього з початку поточного року станом на 22 червня в Одесі зареєстровані 1018 випадків захворювання на кір, з них 46,4% склали діти до 17 років. 

  Найбільшу кількість хворих на кір зареєстровано серед дітей у віці від 1 до 4 років і серед дорослих. Переважна більшість хворих жодного разу не були щеплені від кору - 86,8%. 

  У всіх дитячих міських поліклініках Одеси є вакцина КПК «Пріорікс» виробництва Бельгії, що забезпечує ефективний захист від кору, паротиту та краснухи. Вакцинація від кору в Україні проводиться у 12 місяців і 6 років. Якщо дитина не щеплена відповідно до віку, слід звернутися до дільничного педіатра для вакцинації. 


  Захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі минулого тижня склала 167 випадків. Із захворілих 61,1% становлять діти, в основному у віці 1-4-х років. Більшість випадків захворювань пов'язані із вживанням готових домашніх страв з порушенням технології приготування і зберігання, немитих овочів і фруктів, молочних і м'ясних продуктів, придбаних на стихійних ринках. 

  Захворюваність на ГРВІ та грип перебуває на сезонному рівні і не перевищує епідемічний поріг. 

  З метою проведення моніторингу питної води в Одесі відібрано 21 проба на санітарно-мікробіологічні показники і 17 проб на санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідають нормам. 

  За даними лабораторного контролю, на всіх міських пляжах Одеси морська вода відповідає нормативним вимогам і придатна для морського водокористування. 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ