В Одеську облдержадміністрацію надійшов підозрілий конверт
![В Одеську облдержадміністрацію надійшов підозрілий конверт](/img/article/5332/14_main-v1538576870.jpg)
Двом службовцям, які відповідальні за опрацювання пошти, стало зле
Двоє службовців Одеської обласної державної адміністрації відчули погіршення стану після відкриття конверта без зворотної адреси, який надійшов в ОДА.
Про це в середу повідомила Укрінформу представник прес-служби ОДА Катерина Подінежна, пославшись на очільницю відділу роботи зі зверненнями громадян та доступу до інформації ОДА Інну Попазову.
«Після відкриття одного з конвертів формату А-4 фахівці відділу ОДА, відповідальні за опрацювання пошти, виявили в ньому декілька чистих аркушів паперу. Й одразу після цього відчули подразнення слизових оболонок очей, про що повідомили керівництву та медичній службі ОДА. Через деякий час недомагання пройшло, але вирішено було повідомити про отримання конверту з пустими аркушами і тимчасове недомагання поліцію», - розповіла Подінежна.
Слідчий опитав фахівців відділу, що перебувають на робочих місцях, і вилучив конверт та його вміст.
Наразі правоохоронці здійснюють перевірку, а вилучене передали для дослідження спеціалістам Одеського бюро судово-медичних експертиз.
Коментарі — 0