Віце-мер Чорноморська «забув» задекларувати майно на 800 тис. грн
![Віце-мер Чорноморська «забув» задекларувати майно на 800 тис. грн](/img/article/5332/39_main-v1538578968.jpg)
Після перевірки представником місцевої влади займуться правоохоронні органи
Національне агентство з питань запобігання корупції викрило заступника голови Чорноморської міськради Сергія Биченко в декларуванні недостовірної інформації.
Як повідомляє прес-служба НАЗК, у своїй декларації за 2016 рік чиновник не уточнив інформацію про квартиру дружини площею 63,5 кв.м і вартістю 412 750 грн, надав недостовірні відомості про вартість двох земельних ділянок, що належать дружині, загальною площею 2872 кв. м, а також недостовірно вказав свої доходи у вигляді заробітної плати на суму 27 517 грн.
В цілому відомості, зазначені заступником міського голови в декларації, відрізняються від достовірних на суму 793 917 гривень.
Документи по цим фактам будуть спрямовані в Національну поліцію, а також в антикорупційні органи, які повинні дати оцінку діям Биченко.
Коментарі — 0