рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експерти пояснили, чому влада "каналізувала" протестні настрої

  • Прес-конференція
  • Учасники: Ігор Харченко, Вадим Хомаха
  • Розсилка
  Експерти пояснили, чому влада "каналізувала" протестні настрої

  У суспільстві є запит на справедливість. Тому політичні сили намагаються на цьому спекулювати і маніпулювати. Хоча власне суспільство не радикалізоване, а стало чутливим. Протестні настрої у вигляді «майдану» під НБУ влада «каналізувала», щоб згасити невдоволення у суспільстві. Насправді протестні настрої можуть вибухнути не в Києві, а в регіоні. Спусковим гачком потенційно виступить військове питання. Такими думками поділилися Ігор Харченко, директор ГО «Центр розвитку суспільства», Вадим Хомаха, аналітик, керівник проекту Digests and Analytics Ukraine під час прес-конференції в прес-центрі Главкома

  «Влада вдало «каналізувала» протестний рух під НБУ. Це було всього на всього моделювання ситуації, так би мовити зондування ґрунту», - говорить Хомаха. На його думку, сьогодні у суспільстві є запит на справедливість. Тому і був створений «майдан» під НБУ, щоб показати, що це все не-посправжньому, куплено і так далі.

  За словами Харченка, суспільство не радикалізоване, воно стало чутливим, до деяких питань особливо. А українська еліта відірвана від реалій. «По суті ці всі протести - це перша пройдена сходинка виборчої кампанії осені 2017 року, тільки ще поки невідомо якої - парламентської чи президентської», - зазнчає Харченко.

  Хомаха додає, що протести якщо і будуть, то взірветься в регіонах, а не в Києві. І військове питання - Іловайськ, Дебальцево -  може стати спусковим гачком.

  Пропонуємо також подивитися запис всієї прес-конференції «Радикалізація суспільства чи осіннє політичне загострення?» 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ