Важкоатлетка Лисенко поповнила скарбничку нашої команди ще одним «сріблом»

Анастасія Лисенко поступилася тільки чемпіонці світу

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики у хорватському Спліті Анастасія Лисенко  виграла срібло за сумою двоборства в найбільшій категорії - понад 90 кілограмів.

Українка стала єдиною з усіх учасниць, кому вдалося вдало провести всі свої спроби. У ривку Лисенко взяла мале срібло з результатом 125 кг. Також мале срібло вона взяла в поштовху (152 кг). Загальний результат спортсменки 277 кг. Для порівняння, на Олімпійських іграх, де Лисенко була десятою, вона підняла в сумі 263 кг.

Чемпіонкою Європи-2017 стала багаторазова чемпіона світу Тетяна Каширіна з Росії - 317 кг (137 + 180).

Ще одна українка Ганна Макарова посіла підсумкове шосте місце - 222 кг (96 + 126).

Медалі чемпіонату Європи в Спліті в жіночої збірної України також виграли Вероніка Івасюк, Марія Хлян, Ірина Деха і Валентина Кисіль.