Андрій Ярмоленко дебютував за новий клуб

Фото ФК «Вест Гем»

Українець результативними діями не відзначився, але «Вест Гем» виграв матч

Півзахисник збірної України вийшов у стартовому складі «Вест Гема» на контрольний поєдинок проти «Вікомба».

Андрій Ярмоленко провів на полі всі перші 45 хвилин свого дебютного матчу, після чого був замінений у перерві, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Сама гра проти представника Ліги 1 (третій за рангом дивізіон в англійському футболі) закінчилася перемогою «Вест Гема» з рахунком 1:0.

Водночас, півзахисник збірної України Руслан Маліновський взяв активну участь у впевненій перемозі свого «Генка».

Футболіст вийшов у стартовому складі «Генка» на контрольний поєдинок проти «Мускрона», а на 34-й хвилині відзначився забитим м’ячем.

Сама гра закінчилася перемогою команди Маліновського з рахунком 5:2.

Нагадаємо, що Ярмоленко сказав, що він не Мессі, але обіцяє віддавати всі сили на полі за «Вест Гем».