«Атлетико» здобуло мінімальну перемогу над «Бетісом» і вийшло на перше місце чемпіонату Іспанії

Фото взяте з сайту ua-football.com

Команда Дієго Сімеоне перемогла суперника завдяки одному влучному удару у виконанні Корреа

«Атлетико» (Мадрид) провело дуже складний домашній поєдинок проти «Бетіса».

У першому таймі команди йшли дуже рівно й діяли не особливо гостро, а у другому мадридцям ще й не щастило – так, після удару Калінича у дальній кут на 52-й хвилині м'яч влучив у штангу, а кілька ударів у виконанні Родріго та Грізманна у красивих стрибках парирував голкіпер.

Втім, із виходом на заміну Парті та Корреа «матрацники» змогли притиснути «Бетіс» як слід, і, зрештою, саме ця парочка й організувала єдиний гол у грі.

На 75-й хвилині Томас Парті віддав передачу з флангу, а Корреа протягнув м'яч до штрафного й пробив точно у дальній кут – 1:0.

Таким чином, «Атлетико» набрало 15 очок та як мінімум на кілька годин вийшло у лідери Ла Ліги. «Бетіс» із 12 балами посідає сьоме місце.