ATP Шанхай. Долгополов проходить в основну сітку змагань

Вирішальним став 11-й гейм, коли Олександр реалізував прихований матчбол

Олександр Долгополов виступає на "Shanghai Rolex Masters" в сьомий раз, свій кращий результат на турнірі Долгополов показав в 2011 році, коли дійшов до чвертьфіналу.

1 годину і 45 хвилин провели на корті суперники, борючись за путівку в основну сітку Мастерса. Ні Долгополову, ні Жазири не вдалося заробити хоча б один брейкпоінт у стартовій партії. На тайбрейку Олександр поступався 2-4, але далі виграв п'ять розіграшів поспіль, щоб завершити сет на свою користь.

На початку другої партії Долгополов не скористався потрійним брейкпоінт, а в шостому геймі вже сам пішов з двох шансів на брейк для суперника. У підсумку, вирішальним став 11-й гейм, коли Олександр реалізував прихований матчбол, після чого успішно подав на перемогу.

Суперником Олександра Долгополова у першому раунді основи може стати: Карен Хачанов, Ді Ву, Дієго Шварцман, Бену Пер, Джон Існер, Хуан Мартін дель Потро, Джек Сік.