«Айнтрахт» переміг «Шальке» та вийшов до фіналу Кубка Німеччини. Коноплянка вийшов на заміну

«Айнтрахт» в другий раз поспіль проривається до фіналу Кубку Німеччини

Франкфуртський «Айнтрахт» на виїзді переграв «Шальке» за рахунок скандальних рішень арбітра та красивого голу Йовича.

Після перемоги у Рурському дербі підопічні Доменіко Тедеско провели не такий впевнений матч.

«Айнтрахт» розбив гру на епізоди, мало створював, однак не давав сильно розбігтися і господарям. Наставник «Шальке» спробував підсилити гру Коноплянкою, який вийшов на 52 хвилині, однак у Євгена був лише один вбивчий момент.

Зрештою, такий футбол приніс результат «Айнтрахту» на 75 хвилині, коли Лука Йович замкнув подачу з кутового красивим ударом п'ятою у стрибку.

«Шальке» мав шанси відігратися – зокрема, на 90+4 хвилині Ді Санто забив гол, однак арбітр відмінив взяття воріт, побачивши там гру рукою.

Повтор показав, що гри рукою не було. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Айнтрахта» з рахунком 0:1.

Таким чином, «Айнтрахт» в другий раз поспіль проривається до фіналу Кубку Німеччини, в якому зустрінеться з «Баварією».