Баскетбольна збірна України U-18 у контрольному матчі програла одноліткам з Грузії

Найкращим в нашій команді став Віталій Шорсткий

Чоловіча юніорська збірна України U-18 поступилася в Грузії місцевим одноліткам у контрольному поєдинку – 48:57.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Після рівної стартової чверті наші хлопці відпустили суперника в другій та третій чвертях.

Різниця в рахунку стала надто суттєвою, то ж у заключній 10-хвилинці українці вже не змогли врятуватися від поразки.

Найкращим в нашій команді став Віталій Шорсткий – 12 очок, 10 підбирань.

Це вже третя поспіль поразка українців у контрольних поєдинках у Грузії.

Раніше в ході ігрової підготовки до чемпіонату Європи команда Дмитра Маркова двічі поступилася суперникам з Білорусі – 64:65 та 67:71.

Наступний матч збірна України грає 30 червня знову проти господарів. Початок о 19:00.

Чемпіонат Європи U-18 стартує 28 липня в латвійській Лієпаї.

Українці гратимуть в групі з Фінляндією, Іспанією та Боснією.