Баскетбольний «Львів» не зумів дебютувати з перемоги у жіночій Суперлізі

Фото ФБУ

Львів'янки поступилися «Чайці»

Бердянська «Чайка»-ДЮСШ не дала дебютувати «Львову» з перемоги у жіночій Суперлізі з баскетболу.

Гості були близькими до успіху, але у заключній чверті «морячки» проявили характер і закінчили матч з рахунком 65:63 на свою користь.

«Чайка» ж здобула першу перемогу у сезоні, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

На заключну чверть учасниці матчу виходили за п’ятиочкової переваги львів’янок – 45:50.

Наприкінці матчу протягом двох хвилин «морячки» провели результативний відрізок 7:0. Більше «Львів» вперед не вийшов.

Найрезультативнішою у матчі стала гравчиня «Львова» Олена Краснікова – 22 очка; дві її колеги по команді зробили дабл-дабл. Це – Христина Філевич (14 очок + 12 підбирань) і Вікторія Бабич (10 очок+11 підбирань).

Найкраща серед господарок Валерія Десятник набрала 14 очок.