Чемпіонат Німеччини. «Баварія» у надважкому матчі обіграла «Вердер»

Фото взяте з сайту football.ua

«Дубль» Сержа Гнабрі забезпечив команді Ніко Ковача вкрай необхідну перемогу

«Баварія» у найбільш статусному з чотирьох перших суботніх поєдинків німецької першості відіграла непростий поєдинок у Бремені.

Початок тайму був явно за мюнхенцями, які створили серію моментів та вийшли вперед вже на 20-й хвилині – це Серж Гнабрі з другої спроби пробив Іржи Павленку після передачі Йозуа Кімміха, хоча він, можливо, перебував у офсайді.

«Вердер» пішов уперед і на 33-й хвилині зміг відіграти цей м'яч зусиллями Юя Осако, який замкнув подачу Макса Крузе.

Втім, на старті другого тайму Гнабрі відгукнувся на пас Мюллера й оформив «дубль» – 1:2.

На 77-й хвилині «Вердер» мав найкращу можливість вирвати нічию, але Макс Крузе запоров вихід віч-на-віч. Зрештою, «Баварії» вдалося втримати перемогу, тож Ніко Ковач ще потренує «рекордмайстерів».