БК «Рівне» став останнім учасником чвертьфіналу Кубку України серед жінок

У жіночому баскетбольному розіграші визначилися всі чвертьфіналісти

У Рівному визначився останній чвертьфіналіст Кубку України з баскетболу серед жіночих команд.

«Рівне» перемогло «Вінницькі Блискавки» з рахунком 58:49 і продовжує боротьбу за титул, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Гості у стартовій чверті намагалися нав’язати боротьбу. Більшу частину ігрового часу господарі наздоганяли. Друга чверть також проходила у напруженій боротьбі. Та до великої перерви господарі все ж забезпечили перевагу у чотири очки.

У другій половині «Рівне» таки захопило ініціативу. Швидко перевага у рахунку зросла до двозначної. Гості не полишали спроб врятуватися, але змогли скоротити відставання лише до дев’яти очок.

У першому матчі також сильнішими були дівчата з Рівного – 56:47. Тому саме вони продовжать боротьбу за трофей в 1/4 фіналу, де зустрінуться з «Київ-Баскетом».